Yeni gemi tersane iş ilanları


 TURGUTREİS
DENİZCİLİK
32 yıllık tecrübemizle
M.E.B’na bağlı Denizcilik müsteşarlık onaylı
YÜK, Kargo, yolcu gemilerimizde
AŞÇI, garson, şef garson, gemici, yağcı
VASIFLI, vasıfsız personeller alınacaktır.
SOSYAL haklar sağlanmaktadır.
ilan ver


YAKAMOZ Denizcilik; Denizcilik sektöründe yüksek maaş ve kariyer için yük gemileri yolcu gemileri ve özel yatlarda 1250-3500 usd maaş ile çalışacak vasıflı- vasıfsız 17/ 50 yaş arası. Tüm haklar mevcuttur (yüksek maaş- ssk- mesai- yemek- ikramiye- konaklama) Not: Adayların tc vatandaşı olup en az İlkokul- İlköğretim mezunu olması ve sabıka kaydının olmamasına dikkat edilecektir. ilan verBAŞARI
DENZİCİLİK
M.E.B’na bağlı Denizcilik müsteşarlık onaylı
YÜK, Kargo, yolcu gemilerimizde
AŞÇI, garson, şef garson, gemici, yağcı
VASIFLI, vasıfsız personeller alınacaktır.
SOSYAL haklar sağlanmaktadır.
 ilan ver DÖNENCE
DENİZCİLİK tecrübesiyle gemi adamı cüzdanı çıkarmak için
MEB onaylı gemici, yağcı,
AŞÇI, kamarot kurslarımıza katılın.
YENİ meslek sahibi olma şansını yakalayın.
ilan verUZMAN
DENİZCİLİK! Gemici Aşçı, Garson,
MAKİNACI, Elektrikçi Kaynakçı
VASIFLI, vasıfsız. ilan ver


Yeni gemi tersane iş ilanları

Yeni gemi tersane iş ilanları;

"gemi personeli arayan şirketler, gemi personeli iş ilanları, gemi personeli arayanlar eleman ilanları, gemi personeli aranıyor, gemi personeli alımı, iş arıyorum,gemi elemanı arayan firmalar, vasıfsız gemi elemanı, gemi elemanı nasıl olunur, tersane iş ilanları şoför, tersane iş ilanları mobilya, tersane muhasebe iş ilanları, tersane iş ilanı, tersane şoför arayanlar, kocaeli tersane iş ilanları, gemicilik tersane iş ilanları, bugünkü iş ilanları, acil eleman arayan, aradığı elemanı bulmak isteyenler için bu sayfalar hazırlanmıştır. Sizde sayfaları ziyaret edin kolayca aradığınız iş ve elemana ulaşın. Çalışmak istediğiniz iş ortamında kariyerinizi yükseltin. İş ve eleman sistemi üyelik ve CV  bilgisi talep etmez. İş arayan ve eleman arayanlar aracısız, doğrudan ilan veren kişi veya kurumsal firma ile muhatabtır. İş ilanı başvuruları telefon ve faks ile yapılacağı gibi e-mail adresinden de gerçekleşir. İş ilanları sayfasında yayınlanan ilan içeriğinden ilan veren sorumludur. İlan içeriği ile ilgili oluşan şikayetleri iletişim sayfamızdan bize bildirmeniz önemli rica olunur.

TELEFON:

YAYIN TARİHİ:

BİTİŞ TARİHİ:

Belirtilmemiş

Alternatif iş ilanı için Çeşitli Eleman özel sayfaları ziyaret ediniz. Benzer iş ilanlarını , inceleyin. Yayın süresi biten ilanlarda site içi iş aramayı deneyiniz. Üyeliksiz, CV siz, Tek Noktadan Kolayca İş Fırsatları.