Posta Gazetesine Vefat ilanı hazırlamak

Telefon | E-mail:

Yayın Tarihi:

Bitiş Tarihi:

Belirtilmemiş

Posta Gazetesine Vefat ilanı hazırlamak;

Vefat ilanı gazetelerde yayınlanan duyuru nitelikli ilanlardır. Vefat ilanı talep formu hazırlarken Posta ilan kategorisi olarak  Sosyal İlanlar formu'nu açmalısınız. İlan formu oluştururken lütfen aşağıdaki hususlara dikkat ediniz.

1- İlanın türünü (Sosyal İlan) seçiniz.Posta gazetesine Vefat ilanı vermek için
2- İlanın yayınlanacağı baskı (Türkiye, İstanbul, Ankara, İzmİr ve Trabzon gibi) bölgesini seçiniz.
3- İlanın ölçüsünü (dikey ve yatay sütun ölçü değeri) santimetre değerini yazınız.
4- İlan Yayın tarihini yazınız.
5- Vefat ilan metnini yazınız.
6- Müşteri bilgilerini mutlaka eksiksiz doldurunuz.

Ertesi gün Türkiye baskısı için saat 13,00'e, İstanbul baskısı için saat 17.00'ye kadar mutlaka telefon veya e-mail ile ilanlarınızı bildirin. İlanın ölçüsüne göre gazetede yapacağımız  sayfa rezervasyonu muhtemel erken baskı veya olabilecek aksamaları önleyecektir.

Vefat ilan Formunuz bize ulaştığında grafik/tasarım departmanımızca kısa sürede tasarımı yapılarak baskı şeklini göreceğiniz formatta adresinize e-mail ile gönderilecektir. İstediğiniz düzeltme ve değişiklik varsa yapılacak yoksa onayınız alınarak yayına gönderilecektir.

 

Posta Gazetesi Vefat ilan örnekleri;

 VEFAT

Merhum Turgut ve Neriman Soyak’ın evlatları, Harika Soyak’ın eşi, Nil ve Selin’in can babaları, Cengiz Osman ve Rengin Soyak’ın kardeşleri

          ALİ TAMER SOYAK

18.10.2012 tarihinde Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 19.10.2012 Cuma günü Karacaahmet Şakirin Camii’nde kılınacak öğle namazını müteakip toprağa verilecektir. Mekanı Cennet olsun.

AİLESİ

01/05 22:06

142 total views, 0 today