“Sultanahmet Tatil Rehberi”

SULTANAHMET
INNOVA OTEL

innova-sultanahmet

Hemen Rezervasyon:
0212 638 28 28
www.innova.com


CORDİAL HOUSE
İstanbul'da yer alan işletme Sultanahmet, santa sophia kapalıçarşı, topkapı sarayı gibi tarihi ve gezilip görülecek yerlere yürüş mesafesi uzaklığındadır.
0 212 518 05 76


BEST WESTERN OBELİSK
Eski Osmanlı konakları ndan biri olan işletme restore edildikten sonra otel olarak hizmet vermektedir.
0 212 517 71 73


Posta Ekonomik Tatil İlan Formu

SULTANAHMET
AVICENNA HOTEL

avicenna-sultanahmet

Hemen Rezervasyon:
0212 517 05 50
www.avicennahotel.com


ARMADA OTEL
Armada’da 108 oda vardır. Osmanlı-Türk sivil mimarisi üslubunda dekore edilen odalar, geçmiş ve geleceğin incelikli bir karışımını, çağdaş yaşam teknolojilerinin kolaylıklarıyla bir arada sunar.
0 212 455 4455


ZEYNEP SULTAN
İstanbul Sultanahmet'te yer alan otel kaliteli hizmet anlayışı ve profesyonel çalışanları ile konuklarını ağırlamaktadır.
0 212 514 50 01


Posta Ekonomik Tatil İlan Formu

SULTANAHMET OTTOMAN TULIP

tulip-sultanahmet

Hemen Rezervasyon: 0212 458 73 70 www.ottomantuliphotel.com


LİNDA Sultanahmet Meydanına çok yakın mesafede olan Hotel Linda uygun oda fiyatları yla sizlere ayrıcalıklı hizmetler sunuyor. 0 212 517 28 50
AMİSOS Son olarak 3 sene önce yenilenen ve tüm eksikleri giderilen otel de kaliteli hizmet sunulmaktadır 0 212 512 70 50

Posta Ekonomik Tatil İlan Formu

SULTANAHMET
TATİL REHBERİ

ilanversultanahmet


İSTANBUL VİOLET APART
Yerli ve yabancı turistler tarafından tercih edilen işletmelerden biri olan İstanbul Violet Apart ta konaklama süreniz boyunca çevrede bulunan Sultanahmet Camii, Ayasofya, Beylerbeyi Sarayı, Yerebatan Sarnıcı, Hipodrom, Arkeoloji Müzesi, Kapalı Çarşı, Mısır Çarşısı, İslam Eserleri Müzesi, Topkapı Sarayı gibi İstanbul'un tarihini baştan aşağı anlatan tarihi yerleri ziyaret edebilirsiniz.
0 534 334 46 48


ERGUVAN OTEL
İstanbul'un en göz alıcı ve tüm tarihi güzellikler i içerisinde bulunduran Sultanahmet bölgesinde yer alan otellerden biri olan işletme kaliteli ve sınırsız hizmet anlayışı ile konuklarını ağırlamaktadır.
0 212 458 27 84


Posta Ekonomik Tatil İlan Formu


SULTANAHMET TATİL REHBERİ

tatil fırsatları, tatil özgün, ucuz tatil, tatil sitesi, tatil villam, tatilll, tatil siteleri, tatil kampanyaları, en ucuz tatil yerleri herşey dahil, ucuz tatil pansiyonları, en ucuz tatil fiyatları, ucuz tatil paketleri, ucuz tatil köyleri, ucuz tatil fırsatları, antalya ucuz tatil köyleri, ucuz tatil evleri, 5 gece 6 gün tatil, tatil sepeti, yurtiçi tatil paketleri ucuz tatil köyleri, otel paketleri, ucuz tatil fırsatları herşey dahil


Posta ilan servisi yılın son dakika tatil fırsatları ile seri ilan sayfalarına yeni bir heyecan taşıdı. Tatil fırsatlarını Sultanahmet'te arıyorsanız Posta Tatil Rehberi o bölgenin seçkin Otel, Motel ve Restaurantlarını en uygun tatil fırsatları ile sizler için hazırladı. Son dakika tatil fırsatları her sene olduğu gibi bu sene de Posta'da. Bu sene müthiş bir tatili yakalamak mı istiyorsun, en ucuz tatil nerede mi diyorsun o halde POSTA TATİL REHBERİ'ne gelmelisiniz. Bayram tatilini uygun fiyatlı kampanyalarla renklendirin.


TELEFON:

YAYIN TARİHİ:

BİTİŞ TARİHİ:

Belirtilmemiş

Alternatif iş ilanı için Tatil Rehberi özel sayfaları ziyaret ediniz. Benzer iş ilanlarını inceleyin. Yayın süresi biten ilanlarda site içi iş aramayı deneyiniz. Üyeliksiz, CV siz, Tek Noktadan Kolayca İş Fırsatları.