Seri İlanlar

Gazete okurlarının ucuz, hızlı ve pratik ilan ihtiyacı ile başlayan, Emlak, Eleman, Vasıta ve Çeşitli ilan Ana başlıkları altında kategorilere ayrılmış, günlük yayınlanan ilanlardır. Gazetelere Seri ilan vermek için; Giriş Sayfamızda Seri ilan vermek istediğiniz gazete logo’suna tıklayınız. Açılan sayfa üzerindeki Seri İlan seçeneği ile açılan Seri İlan Formu’nu doldururken lütfen aşağıdaki hususlara dikkat ediniz.

1- Sırasıyla, ilanın yayınlanmasını istediğiniz Ana Kategori’yi (Eleman, Emlak, Vasıta, Çeşitli), Alt Kategori’yi (Eleman / Anketör, Emlak / Satılık İşyeri, Vasıta / BMW, Çeşitli / Zayii), Baskı bölgesini (Ankara, İstanbul, Türkiye) seçiniz.

2- İlan başlığı (14 Punto) isteğe bağlıdır. İlanınıza özelleştiren, diğer ilanlardan daha görünür yaparken ekstra ücrete tabiidir. (1 başlık = 10 kelime fiyatı) İlan başlığı istenmiyorsa bu satırı boş bırakabilirsiniz.

3- İlan metnini yazarken hesaplamanın kelime adedine göre yapılacağını unutmayın. Gereksiz kullanılan her bir kelime ve rakam artı bir maliyettir. Bu maliyeti mümkün olduğunca düşük tutmanızı öneririz. İlan metni içinde kelime veya rakamdan sonra mutlaka bir boşluk bırakınız. M2, KM. gibi alan ve ölçü birimleri yazarken boşluk yerine nokta koyunuz. Telefon numaralarını yazarken alan kodu dahil boşluk gelen yerlerde nokta koyunuz.

4- İlanın Yayın günlerini işaretleyiniz. Böylece yan tabloda ilan tutarıda görülür.

5- Müşteri bilgilerini mutlaka eksiksiz doldurunuz. Sizinle hızlı bir iletişim içinde olmamız gerektiğini lütfen unutmayın.

6- Yazdığınız ilan metni kategorisine uygulanan promosyon veya kampanya varsa operatörlerimiz bu konuda sizi bilgilendirecektir.

Seri İlan Formunuz bize ulaştığında operatörlerimiz ilanınız ile ilgili değerlendirmeyi yaparak siparişinizi tamamlayacaklardır.

Kaynak: Seri İlanlar | Nisan Seri İlan

TELEFON:

YAYIN TARİHİ:

BİTİŞ TARİHİ:

Belirtilmemiş

İlan Tarihi Posta Seri İlan.