Şaşkınbakkal Usta Kasap İş İlanları

Şaşkınbakkal'daki Marketimize genç "Usta Kasaplar" aranıyor.

Kadıköy Şaşkınbakkal Kasap İş İlanı

Market sektöründe çalışacak İstanbul Kadıköy Şaşkınbakkal'da kasap arayan firmalara ait popüler iş ilan sayfasına hoş geldiniz. Yukarıdaki ilan tanımına ve kriterlere uygun bir işte çalışmak istersen iletişimden başvuru yapabilirsin. Yeni iş ilanları sisteminde kasap iş ilanları, usta kasap iş ilanı, kasap arayanlar, kasap arayan marketler için iş başvurusu aracısız, firmaya yapılır. Alternatif iş ilanları da görmek istersen popüler iş fırsatlarında ara.

Devamını Göster about Şaşkınbakkal Usta Kasap İş İlanları
  • 0

Markete Kasiyer Arayan – Şaşkınbakkal

Market sektöründe çalışmak üzere İstanbul Şaşkınbakkal ve çevresinde kasiyer arayan firmalara ait popüler iş ilan sayfasına hoş geldiniz. Yukarıdaki ilan tanımına ve kriterlere uygun bir işte çalışmak istersen iletişimden başvuru yapabilirsin. Yeni iş ilanları sisteminde kasiyer iş ilanları anadolu yakası, market kasiyer eleman arayan firmalar, kasiyer iş ilanları için iş başvurusu aracısız, firmaya yapılır. Alternatif iş ilanları da görmek istersen popüler iş fırsatlarında ara.

Şaşkınbakkal bay - bayan

Markete Kasiyer Alınacaktır.

Devamını Göster about Markete Kasiyer Arayan – Şaşkınbakkal
  • 0

Şarküteri Elemanı ve Servis Elemanı – Şaşkınbakkal

Şarküteri Elemanı ve Servis Elemanı

Şaşkınbakkal'daki Marketimize deneyimli bay - bayan Şarküteri elemanı ve motosiklet kullanabilen Servis Elemanı aranıyor.

Şarküteri ve servis elemanı ilanı iş tanımı;

Şaşkınbakkal Marketimizin şarküteri reyonuna satış faaliyetinin yürütülmesi, ürünlerin satışa hazırlanması, temiz tutulması, eksilen ürünleri takip edecek, siparişlerin servisini yapacak eleman arıyoruz. Hemen başvur.

 

Devamını Göster about Şarküteri Elemanı ve Servis Elemanı – Şaşkınbakkal
  • 0

Kasap Elemanı – Şaşkınbakkal

Kasap Elemanı - Şaşkınbakkal

Marketimizin Kasap Reyona kemiksiz yapmasını ve tavuk işlemeyi bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Kasap Elemanı ilanı iş tanımı;

Acil, iş takibi konusunda dikkatli ve sonuç odaklı çalışan, genç, dinamik, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek elemanlar. İlan bilgilerine uygun iş arıyorsanız iletişime geçiniz.

 

Devamını Göster about Kasap Elemanı – Şaşkınbakkal
  • 0