Çay Servisi ve Temizlik Elemanı – Maltepe

Maltepe'deki ofisimize

Temizlik ve Çay Servisi yapacak

Bayan Eleman alınacaktır.

 

İstanbul Anadolu Yakası Maltepe'de çalışacak temizlik elemanı arayan firmalara ait popüler iş ilan sayfasına hoş geldiniz. Yukarıdaki ilan tanımına ve kriterlere uygun bir işte çalışmak istersen iletişimden başvuru yapabilirsin. Yeni iş ilanları sisteminde temizlik elemanı iş ilanları, temizlik elemanı arayan, çay servisine bayan anadolu yakası için iş başvurusu aracısız, firmaya yapılır. Alternatif iş ilanları da görmek istersen popüler iş fırsatlarında ara.

 

Devamını Göster about Çay Servisi ve Temizlik Elemanı – Maltepe
  • 0

Avrupa Yakası Temizlik Elemanı

Temizlikçi Bayan

aranmaktadır.

İstanbul Avrupa Yakası Bayrampaşa

İstanbul Avrupa Yakası'nda çalışacak temizlik elemanı arayan firmalara ait popüler iş ilan sayfasına hoş geldiniz. Aşağıdaki ilan tanımına ve kriterlere uygun bir işte çalışmak istersen iletişimden başvuru yapabilirsin. Yeni iş ilanları sisteminde temizlik iş ilanları, temizlik elemanı arayan, temizlik işlerine bayan avrupa yakası için iş başvurusu aracısız, firmaya yapılır. Alternatif iş ilanları da görmek istersen popüler iş fırsatlarında ara.

 

 

Devamını Göster about Avrupa Yakası Temizlik Elemanı
  • 0

Nefes SPA Salonuna Temizlik Elemanı / Ümraniye

Temizlik sektöründe çalışmak üzere İstanbul Ümraniye'de çalışacak bayan temizlik elemanı arayan firmalara ait popüler iş ilan sayfasına hoş geldiniz. Aşağıdaki ilan tanımına ve kriterlere uygun bir işte çalışmak istersen iletişimden başvuru yapabilirsin. Yeni iş ilanları sisteminde temizlik iş ilanları, bayan temizlik elemanı iş ilanları, spa salonuna temizlik elemanı iş ilanları için iş başvurusu aracısız, firmaya yapılır. Alternatif iş ilanları da görmek istersen popüler iş fırsatlarında ara.

Ümraniye'deki Nefes SPA Salonumuza Bayan Temizlikçi

alınacaktır.

Devamını Göster about Nefes SPA Salonuna Temizlik Elemanı / Ümraniye
  • 0

Bayan Temizlik Personeli – Maslak

 

İstanbul I Koşuyolu

Koşuyolu'ndaki Anaokulumuza yarım - tam gün çalışacak

bayan temizlik personeli

alınacaktır.

Temizlik Personeli iş ilanı

Temizlik görevlileri, firmanın temizlik ihtiyacını karşılayan, iş yerinin olmazsa olmaz çalışanlarındandır. Temizlik görevlisi olarak başvurduğunuz bir işe kabul edildiğinizde, sizden ofis içi ve bahçe önü, park alanı gibi ofis dışı yerlerin de temizlemesi istenebilir. İletişimden lütfen arayınız.

Devamını Göster about Bayan Temizlik Personeli – Maslak
  • 0