Posta Gazetesine Anma ilanı

Telefon | E-mail:

Yayın Tarihi:

Bitiş Tarihi:

Belirtilmemiş

Posta Gazetesine Anma ilanı hazırlamak; 

Anma ilanı gazetelerde yayınlanan duyuru nitelikli ilanlardır. Anma ilanı talep formu hazırlarken Posta ilan kategorisi olarak  Sosyal İlanlar formu'nu açmalısınız. İlan formu oluştururken lütfen aşağıdaki hususlara dikkat ediniz.

Posta gazetesine Anma ilanı vermek için1- İlanın türünü (Sosyal İlan) seçiniz.
2- İlanın yayınlanacağı baskı (Türkiye, İstanbul, Ankara, İzmir ve Trabzon gibi) bölgesini seçiniz.
3- İlanın ölçüsünü (dikey ve yatay sütun ölçü değeri) santimetre değerini yazınız.
4- İlan Yayın tarihini yazınız.
5- Anma ilan metnini yazınız.
6- Müşteri bilgilerini mutlaka eksiksiz doldurunuz.

Ertesi gün Türkiye baskısı için saat 13,00'e, İstanbul baskısı için saat 17.00'ye kadar mutlaka telefon veya e-mail ile ilanlarınızı bildirin. İlanın ölçüsüne göre gazetede yapacağımız  sayfa rezervasyonu muhtemel erken baskı veya olabilecek aksamaları önleyecektir.

Anma ilan Formunuz bize ulaştığında grafik/tasarım departmanımızca kısa sürede tasarımı yapılarak baskı şeklini göreceğiniz formatta adresinize e-mail ile gönderilecektir. İstediğiniz düzeltme ve değişiklik varsa yapılacak yoksa onayınız alınarak yayına gönderilecektir.

Posta Gazetesi Anma ilan örnekleri;

 

ANMA

ÖVGÜ TERZİBAŞIOĞLU

Değerli ÖVGÜ’müzü, Aramızdan ayrılışının 1. yılında sevgi, özlem ve minnetle anıyoruz. Seni hiçbir zaman unutmayacağız. Nur içinde yat.

Mondi Packaging Çalışanları

 

Ajansımız Posta Gazetesi Seri ilan sayfalarına; Büyükbakkalköy, Büyükçekmece, Büyükdere, Caddebostan, Cağaloğlu,Çağlayan, Çamlıca, Çapa, Çatalca, Çavuşbaşı, Çekmeköy, Çeliktepe, Çengelköy, Cevizli, Çiçekci, Çiftehavuzlar, Cihangir,Davutpaşa, Dragos'dan ilan taleblerinize başarıyla hizmet vermeye devam etmektedir.