Posta Seri ilan avantajları

Telefon | E-mail:

Yayın Tarihi:

Bitiş Tarihi:

Belirtilmemiş

Posta Gazetesi ilan Ajansımız hakkında;.

 

Posta Seri ilan ajansı - 0532 788 44 90 - Kadıköy1987 yılında Ulusal Gazete ve Dergiler Reklam Ajansı olarak faaliyete başlamış olan firmamız deneyimli kadrosu ve güçlü teknik imkânlarıyla Posta gazetesinin önde gelen reklam ajansları arasında yer almaktadır.

Eksiksiz ilan hizmeti vermekteyiz...

Posta gazetesinde yer almasını istediğiniz ilan, reklam ve tanıtımlarınızı eksiksiz gerçekleştirecek güçteki kadromuz ve modern teknik imkânlarımızı kullanarak yaptığımız çalışmalar başarıyla devam etmektedir.

Tasarım ve dizgi çalışmalarımızın tümü ajansımızda üretilmekte ve elektronik ortamda gazete ve dergilere ulaştırılmaktadır.

Sorunsuz ilan servisi!

Böylece sorunsuz ve hızlı bir şekilde her türlü seri ilan, ilan, reklam ve tanıtım projenizi sonuç alabileceğiniz bir biçimde ortaya çıkarmaktayız.

Saygınlığı ve yenilikçiliğiyle tanınan firmamız sizleri de değerli müşterileri arasında görmekten gurur duyacaktır.

Ajansımız Posta Gazetesi Seri ilan sayfalarına;Acıbadem, Adalar, Ağva, Aksaray, Alemdağ,Alibeyköy, Altıntepe, Altunizade, Anadolu HisarıArnavutköy, Ataköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar,Bağlarbaşı, Bahariye, Bahçelievler, Bahçeşehir, Bakırköy, Bayramoğlu,Bayrampaşa, Bebek,Beşiktaş, Beyazıt, Beykoz, Beylerbeyi, Beylikdüzü, Beyoğlu, Bostancı, Burgazada, Büyükada'dan ilan taleblerinize başarıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

02/05 05:28

201 total views, 0 today